باطری لیفتراک هاوکر

در تاریخ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶
  • باطری صنعتی و لیفتراکی

با توجه به نیاز روز افزون کشور به انواع باطری های صنعتی، شرکت آذران ماشین به پشتوانه چندین سال تجربه و با مطالعه بازار تولید و بررسی برندهای معتبر، مبادرت به اخذ نمایندگی از شرکت هاوکر آلمان نموده است. در مورد کیفیت محصولات هاوکر قابل ذکراست که بیش از 40 درصد باطری های صنعتی مصرف آلمان، توسط این شرکت تامین میگردد و شرکت آذران ماشین با ارائه محصولات هاوکر توانسته است ضمن جلب رضایت مشتریان و توسعه بازار خود، از هدر رفتن سرمایه ملی به سبب عرضه محصولات کم کیفیت جلوگیری نماید.
 

از جمله ویژگی های هاوکر می توان به شارژ سریع ، مطابقت با استانداردهای جهانی و سازگاری با بیشتر ماشین آلات صنعتی ، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری اشاره کرد .

باطری های Hawker Perfect Plus سطح بالایی از قدرت و قابلیت اطمینان بیشتری را در شرايط کارى سنگين و معمولى برای دستگاههای صنعتی همانند انواع تراکهاى برقى، ليفت تراک، پالت تراک، استکر، ريچ تراک و بالابرهاى برقى، ماشين هاى نظافت شهرى، کارگاهى و ساير تجهيزات با کاربرد مشابه را مهیا می سازد.

این نوع سری باطری ها بهره وری بالاتری را در نسبت به مدل های مشابه فراهم می کند و شارژ بیشتری را در خود نگه می دارد که این مزیت ها با کمک استفاده از تکنولوژی پیشرفته در روند ساخت صفحات مثبت آن به دست آمده است.

اندازه صفحات با توجه به حجم موجود جعبه های سلول های باطری بهینه سازی شده و بهبود یافته است. تمام این پیشرفت فنی افزایش ظرفیت سلول را در مقابل حفظ ابعاد بیرونی آن موجب شده است که بهره وری بسیار بالایی را برای این نوع باطری ها فراهم نموده است که این تکنولوژی در سری های DIN و BS بکار رفته است که مطابق با ابعاد استاندارد DIN/EN 60254 و IEC 254-2 می باشد.
 

در زمینه شارژر و باطری لیفتراک برقی این شرکت خدمات زیر را ارائه می دهد:

فروش انواع باطرهای صنعتی با برند هاوکر (HAWKER) آلمان

تضمین کیفیت باطری های ارئه شده و ارائه گارانتی معتبر

فروش شارژر باطری های لیفتراک و پالت تراک برقی

توصیه باطری و شارژر مورد نیاز مشتری

مشاوره قبل از فروش و ارزیابی قیمت

خرید باطری های معیوب ( داغی ) لیفتراک برقی

 
    کلمات کلیدی:  
  • باطری، لیفتراک، هاوکر، آلمان، آذران، ماشین